Usługi

Aby lepiej służyć klientom dostarczamy nie tylko E-papierosy wysokiej jakości, ale również doskonały serwis. Wszystkie nasze papierosy maja 12 miesięczną gwarancję a ładowarki papierosów elektronicznych maja 6 miesięczną gwarancję, podczas której wszystkie usterki związane z wadliwą produkcją zostaną usunięte. Wystarczy przesłać do nas uszkodzony E-papieros lub jego część wraz z kartą gwarancyjną i fakturą.

Poniżej znajdują się szczegóły dotyczące gwarancji:
1. Można się starać o zwrot, wymianę lub naprawę produktu w ciągu 7 dni (czas przesyłki nie jest wliczany, podobnie w poniższych przypadkach) od zakupu. Zwrot kosztów zakupu nastąpi w momencie, gdy uzyskamy odpowiednie dokumenty oraz produkt w niezmienionym od momentu zakupu stanie.
2. Można się starać o wymianę lub naprawę w ciągu 15 dni od daty zakupu. Wystarczy przesłać nam produkt w niezmienionym od momentu zakupu stanie oraz potrzebna dokumentację.
3. Można się starać o nieodpłatną naprawę produktu w okresie 1 roku od daty zakupu, a jeśli produkt będzie wymagał naprawy trzy razy, można się starać o jego wymianę.
4. Przy nabyciu naszych produktów proszę zachować dowód zakupu. Prosimy również o wypełnienie karty gwarancyjnej i przechowywanie tych dokumentów na wypadek konieczności naprawy.
5. Odsyłane produkty prosimy odpowiednio zapakować, aby nie uległy dalszemu zniszczeniu podczas transportu. Uszkodzenia powstałe w wyniku nieodpowiedniego zabezpieczenia produktu na czas transportu nie będą uwzględniane.
6. Jeśli dokonują Państwo zakupu u jednego z naszych agentów, firma ta będzie odpowiedzialna za naprawy w okresie gwarancyjnym.
7. Poniższe okoliczności anulują gwarancję:
(1). Przekroczenie terminu gwarancji.
(2). Zniszczenie spowodowane zgnieceniem lub przytrzaśnięciem.
(3). Zniszczenie spowodowane innym niż określono użytkowaniem lub własnymi modyfikacjami urządzenia.
(4). Zniszczeniem lub uszkodzeniami w wyniku wypadków lub niedopatrzeń.
(5). Zagubienie lub zniszczenie karty gwarancyjnej, dowodu zakupu lub innych niezbędnych dokumentów.
(6). Niezgodność oznakowania produktu i dokumentacji.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy pobierz PDF:

Najważniejsze produkty